Jump to content
Sign in to follow this  
666 DIE YOUNG

[CS] Reclamatie STAFF [REZOLVAT]

Recommended Posts

• Numele jucatorului reclamant : 666 DIE YOUNG
  • Numele adminului reclamat : bellamy
  • Ora, data, harta pe care se joaca : 14:30, 12.08.2020, de_dust2
  • STEAM ID numeric reclamant : -
  • Motivul reclamatiei : Abuz Putere
  • Dovezile aduse in cadrul reclamatiei : imagine URL
  • Alte precizari : mai jos

Inca o zi in care realizez ca pe serverul asta adminii se aleg aleatoriu printr-o tombola posibil si ca isi permit sa ameninte pe oricine cu ban permanent pentru ca aparent fondatorii probabil le permit.

Aici cu ce am mai gresit ? Te-ai frustrat prea tare ca am intrebat daca un admin vine pe server ?

Untitled.png 

Edited by 666 DIE YOUNG
  • Haha 1
  • Downvote 1

@666 DIE YOUNG o scurtă intrebare, daca nu ai nimic cu @andr33a11de ce cum ai intrat pe sv ai întrebat un admin daca poate da de ea

Din ce vad eu tu esti cel pus pe cearta, ai facut o cerere andr33a ti a răspuns 

Nu era nevoie sa întrebi de ea 

Edited by DuMi
  • Thanks 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

ce legatura are cu amenintarea la ban ?

hai sa ramanem si noi pe subiect

Edited by 666 DIE YOUNG
  • Like 2
  • Downvote 2

Eu te as ruga sa nu generalizezi.... 1 la mana... si 2 la mana chiar dcaa a gresit andreea tu nu aveai ce vb asa cu ea ...se pare ca nu sti ce e civilizatia!

• Thanks 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Ma esti comic mai ai si 18 ani 😜

Daca ai vazut ca nu te-am bagat in seama eu si ti-am mai si spus ca nu vreau sa ma cobor la nivelul tau te-ai mutat la bellamy. Ti-a reusit :)

Au mai fost relamatii pentru multe chestii in care reclamantul a intrat si si-a vazut de jocul lui nu a insistat asa mult cum o faci tu. 

Edited by mexx''y
  • Thanks 1
  • Upvote 1

mda...sincer chiar ma amuza totul....

tu esti cel care a vb urat si jignit, tot tu esti cel care se simte ofensat si lovit....iar cand cineva iti raspunde cam cu aceasi moneda vii sa plangi aici, din nou cu o reclamatie. 

• Like 1
  • Thanks 1

Warfield Awards

Acum 7 minute, Chirurgu_PTK a spus:

Eu te as ruga sa nu generalizezi.... 1 la mana... si 2 la mana chiar dcaa a gresit andreea tu nu aveai ce vb asa cu ea ...se pare ca nu sti ce e civilizatia!

din nou pe langa subiect

• Haha 1
  • Downvote 2

Imi vine sa rad cand vad reclamatii de genul=))), ieri ai facut-o pe andr33a parasuta, azi te-ai interesat de ea, normal ca te amenint cu ban pentru ca stiu ca vrei sa iti bati iar joc de ea, las-o incolo de treaba, daca si tu mai ai 18 ani si ai asa minte... 🤣🤣🤣🤣

Acum 4 minute, mexx''y a spus:

Ma esti comic mai ai si 18 ani 😜

Daca ai vazut ca nu te-am bagat in seama eu si ti-am mai si spus ca nu vreau sa ma cobor la nivelul tau te-ai mutat la bellamy. Ti-a reusit :)

deci nu m ai bagat in seama sau mi ai spus ca nu te cobori la nivelul meu ca sunt cam contradictorii ..

Acum 2 minute, andr33a11 a spus:

tu esti cel care a vb urat si jignit, tot tu esti cel care se simte ofensat si lovit....iar cand cineva iti raspunde cam cu aceasi moneda vii sa plangi aici, din nou cu o reclamatie. 

eu sunt un jucator, voi sunteti admini, aveti responsabilitati, arata mi unde am jignir in acest post si ai un fursec

• Downvote 2

Acum 1 minut, 666 DIE YOUNG a spus:

din nou pe langa subiect

Tu ai dat doar ce ti a spus bellamy dar pana la faza cu banul permanent de ce nu arăți 

• Confused 1
  • Upvote 1

Acum 1 minut, bellamy a spus:

Imi vine sa rad cand vad reclamatii de genul=))), ieri ai facut-o pe andr33a parasuta, azi te-ai interesat de ea, normal ca te amenint cu ban pentru ca stiu ca vrei sa iti bati iar joc de ea, las-o incolo de treaba, daca si tu mai ai 18 ani si ai asa minte... 🤣🤣🤣🤣

deci imi dai ban preventiv pe ce asumi tu ?

Chiar acum, DuMi a spus:

Tu ai dat doar ce ti a spus bellamy dar pana la faza cu banul permanent de ce nu arăți 

arata tu, esti admin, sunt curios

• Downvote 2

atitudinea ta superioara, crede ma ca nu te ajuta. 

nu ma lua pe mine...ca ai un fursec...iar comentarii de genul asta.

Daca ar fi dupa mine, pt atitudinea ta ti as da ban permanent si pe sv cat si aici.

hai ca mi pierd timpul cu nimicuri. ciusss

• Thanks 1

Warfield Awards

Acum 1 minut, andr33a11 a spus:

atitudinea ta superioara, crede ma ca nu te ajuta. 

nu ma lua pe mine...ca ai un fursec...iar comentarii de genul asta.

Daca ar fi dupa mine, pt atitudinea ta ti as da ban permanent si pe sv cat si aici.

hai ca mi pierd timpul cu nimicuri. ciusss

eu n am voie cu fursecuri si tu ai voie cu ciuss ? 😧

Mi se pare o nesimtire curata tu ataci admini si astepti sa li se intample ceva (down/atentionare),si arata tot ce spui si tu nu doar ce spun adminii

• Like 1
  • Thanks 1

Acum 10 minute, 666 DIE YOUNG a spus:

eu n am voie cu fursecuri si tu ai voie cu ciuss ? 😧

daca nu sti, este o forma de salut....dar nu ma mira faptul....ciuss

• Haha 1
  • Upvote 1

Warfield Awards

Ai generalizat....ca adiminii isi permit unele lucrui....nici macar nu ne am intersectat pe server si tu vb la modul general....dar nu stiu de ce incerc sa iti explic tie niste treburi....copii ca tine nu inteleg....

• Upvote 1

Pentru off topic, cine crea floricele. 

Pentru on topic

- are dreptate @666 DIE YOUNG, cel putin pana la un punct, aceasta reclamatie nu are legatura cu cealalta si trebuie tratata ca atare.

- pana acum doar el a demonstrat ca bellamy l a amenintat cu ban fara motiv, nu vad ca altcineva sa fi adus vre-un argument insotit de dovada care sa sustina sau sa infirme obiectul reclamatiei. 

Daca incalca regulamentul e sanctionat ca atare nu mustrat verbal ca la scoala si pentru ca nu ne place noua. 

Pana la un motiv palpabil care sa fi fost urmat de amenintarea cu ban permanent ii sustin reclamatia. 

• Like 2
  • Thanks 1

Warfield Awards

Eu l.am amenintat cu ban deoarece el a vrut sa dea de andr33a sa isi bata joc de ea, nu fara motiv. Nu permit asta nimanui. 

• Haha 1

Ce-a zis ce n-a făcut ....dar fiecare sa-și rezolve problemele ! Am înțeles sa ne luam apărarea unul altuia , dar nu sa amenințam in contul altuia ...

Nu suntem mai presus fata de playeri normali de pe server și sunt multe cazuri pe sv cu playeri la care nu ai pur și simplu ce sa le ceri . Toți trebuie tratati egal și Glume in limita bunului simt. 
Ca dacă-l ameninți cu ban sau altceva îl “enervezi “ mai tare și face din contra și uite așa se pierd playeri ! 
Lăsați de la voi și totul este ok când este cazul . 
In situația asta ii susțin reclamația .

• Like 2
  • Upvote 1

Warfield Awards

Bun, @666 DIE YOUNG dupa cum poti si tu sa vezi, ai atacat admini prin diferite tertipuri.

Atitudinea ta ca si la situatia cu Andreea lasa de dorit. 

Aici au gresit colegii mei on ca nu te au sanctionat cu gag : "numai virgini mi au raspuns", " admin bun ce esti, si tu si Andreea".  Multumim pentru ca te crezi atat de superior fata de un admin cu un grad inalt castigat in timp pe munca si experienta.

Acum, luand in calcul totul bellamy a facut o afirmatie umpic exagerata dar nu una neaparat ce necesita reclamatie data fiind atitudinea ta lamentabila anterioara acelei afirmatii, cu toate astea nu a fost la locul ei. 

O sa vina un owner cu o decizie soon sper. O zi buna. 

Edited by old'
  • Like 2

Warfield Awards

Te indreptatesc pt reclamatia curenta, se ia pas cu pas:avertisment, gag, etc.. Avertismentul trebuie sa fie avertisement, nu amenintare!

In al 2lea rand, atitudinea ta, toate "intepaturile" astea dovedesc lipsa de atentie... Daca te simti neindreptatit, fi calculat, nu incerca sa ataci/cataloghezi membrii stafului cum iti vine pe moment, si posteaza reclamatia ta, garantez ca toti raspund pentru actiunile demarate, in consecinta! 

• Like 2
  • Upvote 1

doamne...pe bune?! atata tam tam pt ce??!! 

mereu am fost si voi fi impartiala...dar deja se exagereaza atat de mult pe un subiect atat de nesemnificativ....dpdv ai primit ce ai cautat si cauti. 

afirmatia spusa de bell,  nu necesita reclamatie...doar nu suntem la gradinita (sau mai stii...) sa ne plangem pt ca cineva a sp ceva de noi sau de x,y sau z.... 

ce este prea mult, strica.

Warfield Awards

2 hours ago, bellamy said:

Nu ești în măsura sa ameninți pe nimeni, nu ești admin sa ameninți ci sa respecți și sa aplici regulamentul. 

Revin later cu edit. 

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

6 hours ago, DuMi said:

@666 DIE YOUNG o scurtă intrebare, daca nu ai nimic cu @andr33a11de ce cum ai intrat pe sv ai întrebat un admin daca poate da de ea

Din ce vad eu tu esti cel pus pe cearta, ai facut o cerere andr33a ti a răspuns 

Nu era nevoie sa întrebi de ea 

Este dreptul lui sa intrebe, nu exista in regulament interzicerea acestui lucru.

6 hours ago, andr33a11 said:

Atat timp cat nu este un admin cel care ii raspunde cu aceeasi moneda, se aplica regulamentul.... daca cel in cauza este admin, are tot dreptul la reclamatie.

5 hours ago, Chirurgu_PTK said:

Ai generalizat....ca adiminii isi permit unele lucrui....nici macar nu ne am intersectat pe server si tu vb la modul general....dar nu stiu de ce incerc sa iti explic tie niste treburi....copii ca tine nu inteleg....

Ramanem la subiect sau nu ?

4 hours ago, bellamy said:

Eu l.am amenintat cu ban deoarece el a vrut sa dea de andr33a sa isi bata joc de ea, nu fara motiv. Nu permit asta nimanui. 

Nu ai voie, iti este interzis... de aceea exista regulament, sa-l respecti si sa-l aplici.

4 hours ago, old' said:

Bun, @666 DIE YOUNG dupa cum poti si tu sa vezi, ai atacat admini prin diferite tertipuri.

Atitudinea ta ca si la situatia cu Andreea lasa de dorit. 

Aici au gresit colegii mei on ca nu te au sanctionat cu gag : "numai virgini mi au raspuns", " admin bun ce esti, si tu si Andreea".  Multumim pentru ca te crezi atat de superior fata de un admin cu un grad inalt castigat in timp pe munca si experienta.

Acum, luand in calcul totul bellamy a facut o afirmatie umpic exagerata dar nu una neaparat ce necesita reclamatie data fiind atitudinea ta lamentabila anterioara acelei afirmatii, cu toate astea nu a fost la locul ei. 

O sa vina un owner cu o decizie soon sper. O zi buna. 

On topic discutam, nu offtopic ce ai facut tu acolo :)

4 hours ago, andr33a11 said:

doamne...pe bune?! atata tam tam pt ce??!! 

mereu am fost si voi fi impartiala...dar deja se exagereaza atat de mult pe un subiect atat de nesemnificativ....dpdv ai primit ce ai cautat si cauti. 

afirmatia spusa de bell,  nu necesita reclamatie...doar nu suntem la gradinita (sau mai stii...) sa ne plangem pt ca cineva a sp ceva de noi sau de x,y sau z.... 

ce este prea mult, strica.

Culmea ca fix pentru chestiile astea nesimnificative exista acest topic pe forum, dpdv al tau .... el vorbeste de punctul de vedere al regulamentului nu al lui personal. 
Cat despre afirmatia lui bell, ba da necesita mai mult decat reclamatie.

Acceptat!Tc!

P.S. Sper ca n-o sa intalnesc aere si figuri din partea ta si te vei comporta normal-ish. 
Sa nu uiti ca accessul pe server este un privilegiu, nu un drept.

Toate cele bune

• Like 4
  • Thanks 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...