Jump to content

[CS] Reclamatie Jucator Konoha Senpuu. [REZOLVAT]

Recommended Posts

Citat

• Numele jucatorului reclamant : Konoha Senpuu.
  • Ora, data, harta pe care se joaca : 14 :30 24.08 2020
  • STEAM ID numeric reclamant : STEAM_1:0:307460456  
  • Motivul reclamatiei : Motivul este simplu , teleporter , face teleporturi , stau ieri site B  pe dust_2 si ma uit tunel , nu-i nimeni , imi apare in site el , dar a venit prin tunel , face teleporturi din cauza pingului , a fost rugat toata saptamina de mine sa solutioneze problema , am facut un demo scurt sa vedeti cum face teleporturi.
  • Dovezile aduse in cadrul reclamatiei :http://www.girlshare.ro/3769960327.1
  • Alte precizari :  Are un ping foarte mare.

Multumim ca ne-ai spus de acest inconvenient al tau. 

Serverul are o protectie pentru jucatorii care au o valoarea a pingului foarte mare, de fel la un ping de peste 150 , serverul te va scoate afara automat. In cazul in care se incearca reconectarea continuare exista varianta automta de ban 5-10 minute pentru flood.

Daca serverul nu l-a scos pe jucator automat inseamna ca a avut o valoare de sub 150, de multe ori, aceasta problema poate sa fie de la reteaua de internet pe care o foloseste, dar daca ii spui sa o rezolve nu prea cred ca ar avea cum., un alt caz ar fi distanta pe care o are reclamatul fata de hostul serverului,  dar am mai avut jucatori de exemplu din Anglia care si aveau sub 150.

Ideea ca nu ai cum sa rezolvi o probleme de genu in asta, in afara de a-l interzice pe server doar pentru ca are un ping prea mare care din punctul meu de vedere, ar fi o prostie.  O sa tinem cont de reclamatia ta si o sa incerc sa rezolv problema daca pot. 

Sper doar sa nu mai ai problema aceasta cu el:)

Edited by lupi
  • Like 3
  • DuMi changed the title to [CS] Reclamatie Jucator Konoha Senpuu. [REZOLVAT]
  • lupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...