Jump to content
Grecu.

[CS] Reclamatie : Sylv3r [REZOLVAT]

Recommended Posts

• Numele jucatorului reclamant :Γκρίκο. 
  • Numele adminului reclamat : Sylv3r
  • Ora, data, harta pe care se joaca :04/09/2020 Ora : 1:00 ora din spania de_dust2x2
  • STEAM ID numeric reclamant :STEAM_0:0:525781968
  • Motivul reclamatiei : I-am spus să se uite la un jucător care a folosit hacks și el m-a ignorat
  • Dovezile aduse in cadrul reclamatiei : https://imgur.com/a/fbOguak
  • Alte precizari : nimic
  • Like 1

Inteleg situatia si incerc sa iau lucrurile din ambele puncte de vedere. Sylver este un helper nou, si tocmai asta isi propune campania noastra, sa luam oameni si sa ii formam in ale adminatului aici, pe server. Vad ca i-ai atras atentia de 2 ori si se deduce o greseala din partea lui Sylver, dar asa cum am spus, este inca la inceput si greseli se intampla si la case mai mari. Nu vad nicio eroare colosala si, personal, nu consider ca cele intamplate necesita o sanctiune de orice fel.

• Like 2

Din ss-uri nu reiese decat ca nu a comunicat cu tine in raport cu anuntarea unui codat . Asta nu inseamna ca nu s-a uitat neaparat .

Iar fara o dovada concreta ( un demo ar fi fost cel mai concludent ) ca un jucator folosea coduri iar Sylv3r nu facea nimic , motivul reclamatiei ar fi ca nu te'a bagat in seama , aspect care din cate stiu eu nu este sanctionat :/

• Like 1

Warfield Awards

Asa cum a precizat si colegul mihnea, sylv3r este un coleg nou si trebuie inteles ca poate "se misca mai greu". E greu si cu comunicarea la început, dar in timp lucrurile vor sta altfel

• Like 2

Multumim pt atenționare, colegului nostru @Sylv3r o sa i se puna in vedere sa fie mai atent la comunicare si sa învețe pașii ce-i are de facut pentru un joc curat si relaxat pe sv!

Ne vedem la joaca, zi frumoasa!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...