Jump to content
XeCut

Cerere Unban [XeCut]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat :XeCut
  • STEAM-ID numeric : STEAM_1:0:152614511
  • Internet Protocol ( IP ) : 86.124.106.223
  • Ora, data, harta : 11:10:37-04.10.2020-de_dust2x2
  • Motivul ban-ului :Wall
  • Motivul pentru care crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :Posibil domnul admin are demo..atat timp cat nu a cerut verificare.
  • Numele adminului care te-a banat : WTF|Bubu;x
  • Print Screen consola :  https://imgur.com/a/DsYyyFp
  • Alte precizari :Doresc daca se poate sa vad demo cu mine si tin sa precizez ca nu am coduri si accept orice verificare.O zi buna.

Nu stiu daca mai am dreptul sa raspund.Toata explicatia mea e ca am volume 0.5 in joc si la pc 90,joc mult la sunet.Acolo la ultima faza la tatuaj se vede clar pe demo ca l.am vazut cand a trecut..eu joc 4pe3 640x480.Acum totul depinde de voi.Repet accept orice verificare.O zi buna.

Edited by XeCut

Intradevar ai sunet , se atesta asta cad a venit om pe la scari si l-ai uzit alergand + parasuta cu toate astea ai fost surprins cand ai avansat pana la site si era om sus plus inca un om la scari (runda aia ori ai jucato la vrajeala ori ai avut dificultati tehnice) si inca odata cand ai venit de la scari si dreamer venea de pe lung si ori nu l-ai auzit ori nu l-ai bagat in seama pentru ca ai reactionat abea cand l-ai vazut propriu zis. - Mie asta imi denota ca ai sunet intradevar dar nu esti asa bazat pe el pe cum presupui .

Cu doua faze inainte de final , dreamer a avansat umpic de dupa perete si tu ai iesit tragand sigur pe pozitia lui .

In runda in care ai luat flash imediat dupa ce ai trecut de usi ai mers pe pozitie si ai facut kill-u . 

In situatiile cand nu erau inamici in zona avansai fara sa te mai asiguri stanga dreapta .

Si avand in vedere ca am observat utilizarea deficitara a sunetului erai cam prea sigur cand aveai oameni dupa pereti ( cand ai ajuns primul la coltul de langa cutie ai tras intr-un adversar care a avansat iar in loc sa te focusezi pe el neavand niciun indiciu ca ar mai veni cineva ai ramas sa-l astepti pe dreamer)

Eu unul sunt contra unban :).

Edited by old'

Warfield Awards

Fazele is facute la sunet se aude foarte clar cand player-ul iti avanseaza iar tu il astepti sa iasa in tinta si daca aveai wall eu zic ca nu mai stateai sa verificii pozitiile pe lung cand intrai cu automata sau nu apasai peretele :)

pro unban

PRO unban 

Am urmarit demo-ul si sunt PRO unban.

Am incercat sa vad demo de pe un pc ce nu imi apartine, dar din motive tehnice(lipsa internet - ceea ce am sesizat ulterior) nu am putut descarca demo, revin cu edith maine dimineata cand ajung acasa(daca nu e prea tarziu) 

Pro unban primele faze sunt ciudate dar nu vad wall

Pro unban se vede clar ca e sunet chiar daca are o singura faza asta nu înseamnă  ca are wall

Nu are ...PRO UNBAN

La început ar fi niște faze cam neclare dar nu vad Wall din acest demo.

Pro Unban💪

Warfield Awards

Sunt niste faze mai "ciudate", insa cred ca nu are .

PRO unban !

Warfield Awards

Parerea mea este ca joaca la sunet.

Pro unban!

Nu am vazut o faza neaparat iesite din comun, harta este mica 2x2. Nici nu trebe sa ai cine stie ce sunet ca sa-i cunosti. 

Ban scos si ne cerem scuze de asteptare. 
Daca intampini vreo problema la conectarea catre server nu ezita sa-mi lasi mesaj pe forum.

Fb: [UNBAN ERROR] Nothing found.

• Like 2

Warfield Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...