Jump to content
Sign in to follow this  
kABUL-_-

[CS] Cerere unban kAbul-_-

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : kABUL-_-
  • STEAM-ID numeric : STEAM_3:0:1613309701
  • Internet Protocol ( IP ) : 95.76.2.195
  • Ora, data, harta : css_overpass , 14.05.2020 - 21:38:22
  • Motivul ban-ului : "WallHack"
  • Motivul pentru care crezi ca ban-ul a fost acordat gresit -
  • Numele adminului care te-a banat :  DuMi
  • Print Screen consola : -
  • Alte precizari : Nu mai joc cu "ajutatoare" de cand am primit ban , m-am schimbat in bine zic eu si imi este dor de server si comunitate ...Sper sa imi puteti scoate ban-ul si imi pare rau de ce am facut . ✅
  • Imi e rusine sa scriu acesta cerere de unban numai gandindu-ma la ce tampenie am putut sa fac...
  •                                                                                                                                                                                     VA SALUT PE TOTI , NUMAI BINE!;)
Edited by kABUL-_-
  • Like 1

Titlul "cerere unban" nu cred ca isi are rostul, avand in vedere ca a trecut foarte mult timp de la data acordarii banului, plus ca ai mai focut una, in timp util ce e drept, dar refuzata din motive bine cunoscute. 

Nu stiu daca vei rezolva ceva, cu parere de rau, greseala se plateste... 

• Like 1
  • Thanks 1

Contra din partea mea ai fost prins cu codu odată asa pot si eu sa iau ban si dupa 2 3 luni fac o cerere unban după ce curat tot din pc

Edited by F0r3sty
  • Like 1

Contra, nu exista nici o scuza pentru coduri. 

• Like 1

Părerea mea e ca merita o sansa, după un wipe intra toți codații care au fost banati, putea sa își schimbe numele și sa joace cu alt nick, dar el a stagnat câteva luni bune și a încercat sa facă o cerere drăguță 😂😂, acum fiecare cu părerea lui, dar după mine la urma urmei este un joc și unii se pot schimba după greșelile facute. 

Big up! 💪

• Upvote 3

Warfield Awards

Cerere respinsă!

!Tc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...