Jump to content
Sign in to follow this  
bellamy

Cerere Admin bellamy

Recommended Posts

# Numele cu care joci : ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) : bellamy
# Steam : Da / Nu :Da 
# STEAM ID: (daca ai steam ON) STEAM_0:1:530870179
# Varsta : 17
# Oras : Sighisoara
# Experienta in amx? : Da
# Esti de acord cu regulamentul? : da
# Cu ce ne poti ajuta? : cu tot ce pot si trebuie
# Cum te impaci cu forumul? : foarte bine
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=bellamy
# Cat timp pe zi jucati CS? : 7 ore,depinde cum am treaba
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : Eu am vrut sa revin inapoi in comunitate (am mai fost moderator aici pe server)

• Upvote 1

Conditii indeplinite, dar data fiind situatia ta(faptul ca ai disparut dintr-o data, fara a sa stim nimic de tine poate schimba putin datele problemei) , ma gandesc ca cineva mai mare in grad poate lua o decizie difertita de votul meu si al colegilor. 

Votul meu este pro! 

Toate cele bune! 

• Thanks 1

Nu te-am mai vazut de mult, dar, orice jucator cu experienta e binevenit, ramane sa decida colegii cu grad mai inalt. Te astept pe servar :)

• Thanks 1

PRO! (pe viitor daca ai ori ce fel de problema poti apela la staff cu incredere )

• Thanks 1

Conditiile indeplinite, in loc sa dispari in neant puteai sa vorbesti cu cineva din staf sau sa faci o cerere de absenta, nu cred ca avea nimeni nimic de obiectat perioada ta de dificultati tehnice. 

Insa nu este asta un capat de lume, se intampla, pro si sper sa abordezi mai cu seriozitate treaba asta :). 

Edited by old'
  • Thanks 1

Warfield Awards

Pro, un fost admin este bine venit 

Edited by Toni <3

Umpic mai multa seriozitate! Data viitoare fa o cerere cand ai ceva probleme...nu e stres toti avem perioade mai dificile sau probleme...

Pro ai si de la CHIRU

!AcceptatBine ai revenit!

!Tc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...