Jump to content
Sign in to follow this  
dEZy

Intalnire Warfield.ro

Recommended Posts

Propunerea sta in felul urmator, o intalnire intre membri comunitati.

Ca zona o sa fie undeva in jurul brasov-ului ca sa fie accesibil pentru toata lumea, ideea este cine este interesat si daca da, sa aleaga o data intre cele 3 pe care le voi lasa mai jos. 

Mai multe detalii vor veni in viitorul apropiat, deocamdata sa gasim o data.

11-13.08 ( AUGUST )

- @RoLLy

18-20.08 ( AUGUST )

25-27.08 ( AUGUST )

- @AkAi

- @IReal

- @RedFox

- @saint

- @sin

- @ki|l4fun

- @PoRk

- @sunt beat

• Upvote 2

25 - 27 cred ca as fi si eu disponibil 

Mda... 11-29 ar fi ok 

E buna perioada 25-27, atunci cred ca o sa fiu si eu in concediu.

Pe mine ma intereseaza sa fie in wekend ca atunci vin la Ploiesti si imi este mai usor.

PS: Propun sa ne vedem pe la Cheia, este o zona frumoasa si si chiar ideala de intalniri in perioada aia, poate facem si un gratar, bautura :))

Apropo Dezy, 25-27. 08, nu 09.

Edited by RedFox
  • Upvote 2

11-13 

buna idee, eu nu pot da o data dar in functie de ce hotarati voi incerc sa fiu prezent. @RedFox buna ideea, eu sunt din zona si e fain rau, ideea e ca sa fie accesibil pt toti, ar fi ceva sa poata ajunge cat mai multa lume acolo

• Upvote 1

Guest SoFT

In afara de 11 august, sunt disponibil.

O sa anunt in apropiere de data stabilita nu stiu ce nunti am...sau ce program am 

In principiu as putea sa vin in oricare dintre datele precizate,ca as termina cu admiterea la facultate,dar acum depinde ce program au facut si ai mei cu plecat in vacante bla bla,ramane sa alegeti voi o data favorabila pentru mai multa lume,si o sa incerc sa ma conformez si eu :)

Eu zic alta varianta, decat sa punem 50 (doar ex) de oameni sa vina in zona Brașovului sau ce ziceti voi mai bine facem întâlniri doar in orasele mari (București, Constanța, Brasov, etc); sa nu punem oameni care vor sa vina la intalnire din partea opusa a tarii, mi se pare o prostie, eu stiu cum este si credeti-ma ca este foarte greu sa conduci sau sa mergi zece ore. Asta e parerea mea. Eu nu voi veni, daca faceti una si in București sa ma vad cu @InDii sa ii dau cu bata in cap ca am pica pe el bine, daca nu, nu. E deciza ta, vad ca ai luat initiativa, pana acum vad ca se face mai degraba o intalnire Cs.Warfield.Ro pana acum ai gresit secțiunea daca intelegi la ce ma refer :))) Cya

Acum 4 minute, B0GD4N a spus:

Eu zic alta varianta, decat sa punem 50 (doar ex) de oameni sa vina in zona Brașovului sau ce ziceti voi mai bine facem întâlniri doar in orasele mari (București, Constanța, Brasov, etc); sa nu punem oameni care vor sa vina la intalnire din partea opusa a tarii, mi se pare o prostie, eu stiu cum este si credeti-ma ca este foarte greu sa conduci sau sa mergi zece ore. Asta e parerea mea. Eu nu voi veni, daca faceti una si in București sa ma vad cu @InDii sa ii dau cu bata in cap ca am pica pe el bine, daca nu, nu. E deciza ta, vad ca ai luat initiativa, pana acum vad ca se face mai degraba o intalnire Cs.Warfield.Ro pana acum ai gresit secțiunea daca intelegi la ce ma refer :))) Cya

Eu sunt PRO si in Bucuresti, deoarece aici locuiesc.

Acum ne batem in idei, sunt doar propuneri si o alegem pe cea mai buna, parerea mea este sa vina cat mai multe persoane din staff sa isi dea cu parerea.

Daca e la brasov eu sunt in oricare perioada disponibil pt ca aici stau :)

34 minutes ago, B0GD4N said:

Cand am propus eu acesta intalnire, n-am facut-o numai pentru cs, am discutat si cu micutza si cu google despre aceasta intalnire, pe vremea aceea nu exista .ro :)

Aceasta este intalnire warfield.ro, fiecare poate veni cu catel cu purcel cu amanta sau cu familia, este fix problema fiecaruia. 
Primul lucru este sa gasim o data cat mai buna pentru toata lumea, iar zona Brasovului a fost aleasa pentru ca este aproximativ la mijloc pentru toata lumea. Si 10 persoane daca ne strangem, tot este un plus. Tie ti se pare o prostie, dar vad ca mai sunt oameni carora le place ideea, in fine. Nu este nimeni obligat sa vina, eu oricum invit pe toata lumea, atat TM cat si CS si RO.

• Upvote 1

Daca imi plateste si mie cineva transportul,cazarea si ma asteapta cu 5 berii aburite eu vin :))

Serios acuma. Pe 25-27 cred ca as putea veni si eu undeva in zona brasovului(centrul tari cum ai spus si tu dezy).Haideti oameni buni cu idei-parerii  ca doar sunte multi pe FORUM :))

18-20.08 ( AUGUST ) si asa Striga dezy zi de zi dupa mine ca nu am dat o bere cand am fost in tara :)))))))))))))))))

• Upvote 2

daca se stabileste o data  concreta .. eu zic ca sunt disponibil oricand .. numai sa stiu cam aprox cu vreo 2 saptamani mai repede sa pot sa imi iau liber :P  

as veni si eu ca sunt  pot, dar as dori sa ziceti inainte cand ca sa fac rezervare sa imi iau o camera sa stau macar 5 zile :D

Eu nu stiu de acum daca o sa pot sa vin... In primul weekend propus nu sunt in tara, iar practica nu stiu exact in ce perioada o voi face, inainte sau dupa ce ma intorc. 

Daca se alege o data in care sunt libera, vin :) 

In 11:13 aug e rockstadt extreme fest, deci o sa fiu prin zona daca se tine ceva in Brasov. In celelalte date inca nu sunt sigur, dar daca o sa se tina ceva in Cluj Napoca cu cea mai mare placere vin.
hehe

La 21.04.2017 la 10:20, Roxxy a spus:

Eu nu stiu de acum daca o sa pot sa vin... In primul weekend propus nu sunt in tara, iar practica nu stiu exact in ce perioada o voi face, inainte sau dupa ce ma intorc. 

Daca se alege o data in care sunt libera, vin :) 

Nu sti nici tu care e data in care esti libera, dar vrei sa o alegem noi ? :))

• Upvote 1

Ideea e in felul urmator: Asa cum s-a propus initial intalnirea sa fie in zona Brasovului ca sa fie accesibil pentru oricine din orice colt al tarii. Pentru ca cel care va avea de facut 700 de km clar nu va venit si nici nu ar fi corect fata de el (eu am de facut 400 si cv de km). Intervalul in care s-a propus intalnirea e o perioada de concedii deci ar trebui sa fie ok . Plus ca pana atunci mai sunt  3 luni jumate , interval suficient pentru oricine care intradevar vrea sa vina sa isi aranjeze "ploile"  din toate pct de vedere.  Daca cineva insista sa se tina intalnirea la el in oras ca sa nu isi deplaseze fundul..ok, dar va trebui sa ne cazeze pe toti care venim :D 

Plus ca ar trebui facuta o lista sau eventual un topic nou cu cei care vor sa vina . O lista cu cei care sa confirme prezenta pana la sfarsitul lunii Iunie pentru ca ...sincer nu e simplu de gasit cazare pentru asa haita (sper sa fie ditamai haita)

Pe langa asta ar trebui denumiti cativa care sa se ocupe de organizare. In sensul ca oricine vrea sa intrebe ceva sau sa confirme sau orice alta chestie legata de intalnirea asta sa aibe cu cine lua legatura  

Cu cat mai multe idei..cu atata mai bine va fi organizata treaba asta. Deci nu va sfiiti sa scrieti daca aveti vreo idee

• Upvote 3

1 oră în urmă, IReal a spus:

Nu sti nici tu care e data in care esti libera, dar vrei sa o alegem noi ? :))

Alegeti o data care va convine voua, la asta m-am referit ;) 

Pai nu conteaza, ca oricum vi cu mine.. nu ? :) 

io vin oricand orunde ! sunt aci . stabilim data ora si fratele ionica face prezenta ! ( saint daca iti e greu, ionica e online nu se pune problema!) vreau sa bem o sticla de vin ! ,nu conteaza cum care si in ce fel  dau io st de vin si o cafea la fete , ne strangem brigada  si ii demolam:D .

Nu va mai plangeti ca veniti care din Bucuresti, care din Oradea Timisoara etc...eu vin din Germania special pentru treaba asta. Aveam in plan concediu pentru sfarstul lunii iulie inceputul lui august, si mi-am luat concediu de pe 15 august ! Hai ca abia astept sa va vad care si cum duceti la bautura....ca de nu beti precum jucati, bagam eimul in functiune :))) Doamne ajuta 

Edited by balabanBV

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...