Jump to content

Intalnirea comunitatii Warfield.ro @ near Brasov !

Guest SoFT

Recommended Posts

Guest SoFT

Dragilor, 

In urma discutiilor purtate cu colegii mei @dEZy & @IReal, am ajuns la concluzia ca perioada 25 - 27.08.2017 ( august 2017 ) este optima pentru toata lumea.

Dat fiind ca trebuie sa ne ocupam de organizare, avem nevoie de persoanele care vor participa. 

Persoanele ce vor participa trebuie sa plateasca un avans in valoare de aprox 50lei/camera, pentru a putea stabili exact locatia. Din ce am cautat pana acum, toata lumea ne intreaba un numar de persoane si camere. Tocmai de aceea am facut aceasta postare.

Astept sa lasati un raspuns aici pentru a putea demara organizarea.

Pentru mai multe detalii, nr de tel sau orice info, apelati cu incredere la noi.

Data limita de strangere a banilor: 22.05.2017 ( pentru a avea timp sa si cautam, sa si platim ).

Va multumesc !

Cont bancar:

RO10INGB0000999900889930

Pop Catalin Imad

Participanti care au platit:

@dEZy / @SoFT+ 1 /  @IReal /@z3no /  @PoRk + 1/  @Laura / @sunt beat+1 / @theycallmelowskill / @mrc / @Hristu / @Ionut. / @KNG /  

warfield.jpg

WARFIELD BOOT CAMP 1.0

...to be continued !

Edited by SoFT
update

Cui ii trimit bani si cum si pana cand trebuie trimisa suma ? :D

Edited by saint

hehe ..va astept la brasov ursilor :)

• Upvote 1

Eu in principiu merg...sper sa nu apara ceva :) 

2 hours ago, Al3x said:

Eu in principiu merg...sper sa nu apara ceva :) 

Un botez, o cumetrie, o chestie de genul in care sa lucrezi o poti amana de pe acuma, ai 3 luni pana atuncea.

Pentru restul, 50 ron de persoana sau de camera cum a spus @SoFT nu mi se pare un capat de tara. Aveti timp destul sa va ordonati concediul... iar ca bani, cazarea o sa fie in jurul sumei de 60-120 ron pentru tot weekendul de persoana, + drumul ..... restul o sa fie in mare parte campeneasca, iar daca vin si prietenii nostri Bucatari , o sa iesim si mai ieftin pentru ca ei vor stii proportiile :))

Sper sa fie cat mai multe persoane care isi vor anunta prezenta ( prin cotizatia aferenta ).

P.S @Al3x Promit ca nu-ti rupem capul cu manele :* :* :*

9 hours ago, dEZy said:

Un botez, o cumetrie, o chestie de genul in care sa lucrezi o poti amana de pe acuma, ai 3 luni pana atuncea.

Pentru restul, 50 ron de persoana sau de camera cum a spus @SoFT nu mi se pare un capat de tara. Aveti timp destul sa va ordonati concediul... iar ca bani, cazarea o sa fie in jurul sumei de 60-120 ron pentru tot weekendul de persoana, + drumul ..... restul o sa fie in mare parte campeneasca, iar daca vin si prietenii nostri Bucatari , o sa iesim si mai ieftin pentru ca ei vor stii proportiile :))

Sper sa fie cat mai multe persoane care isi vor anunta prezenta ( prin cotizatia aferenta ).

P.S @Al3x Promit ca nu-ti rupem capul cu manele :* :* :*

Ce manele ma??? ca nu mai vin :)) 

17 hours ago, KNG said:

hehe ..va astept la brasov ursilor :)

eu ma cazez la tine ? sau caut si eu cazare?

Guest SoFT

Terminati cu prostiile. Care nu e din BV, ne cazam in acelasi loc. E ideea sa ne vedem cu totii. 

1 hour ago, SoFT said:

Terminati cu prostiile. Care nu e din BV, ne cazam in acelasi loc. E ideea sa ne vedem cu totii. 

da am discutat cu dezy 

Acum 7 ore, NirRolF a spus:

Întrebarea a grea este  cu ce ajungem la Brașov ?

Fiecare cu ce poate, depinde din ce zona esti a tarii, ne mai combinam si la masini, daca nu, sunt destule mijloace de transport.

• Upvote 1

daca tot vin poate facem si inainte o conversatie sa punem niste bani pentru mancare,bautura, etc...sa facem treaba buna :) @KNG poate da dracu si nu vii si tu ;)

Guest SoFT

Organizarea va urma ulterior. O sa fac un grup pe WhatsApp doar cu membrii participanti.

12 hours ago, KNG said:

Vin @sunt beat ..cum sa lipsesc ..defapt eu sunt deja aici ( brasov)

Nu ma.... sa stam cu toti la aceiași casa....

• 3 weeks later...

version 2.0...to be updated!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...