Sign in to follow this  
Followers 0
Die HarD | Mamet

Cer sactionare

6 posts in this topic

Posted (edited)

Numele tau: Die HarD | Mamet

Numele celui reclamat: NebunuCudrujba

Motivul reclamatiei: Imi da edit la postul meu de retragere din stafful lui.

Dovezile aduse de tine:

Detalii reclamatie: Eu am scris la grad admi: Fondator. care si eream,, daca e nevoie de dovezi pot cauta print.  sper ca cineva sa ia masuri si sa nu se permita asemenea nesimtiri/jigniri in comunitate. Sunt cam de 2 ani pe aceasta comunitate si am ajutat srv de: CS Si TM. asa cum am fost eu. Cit am fost admin am ajutat.

ca nu are de unde sa dea banii pentru ca aia 3 milioane era tot salariu lui si nu avea de unde sa mii dea.Eu i-am editat pentru ca acolo e sectiunea moderata de mine.

Eu m.am retras joi. si dc minti? am spus eu ca nu am bani sau ca ala e tot salariu? :))  ce tigan esti. Biciz? sunt din nou jignit.   Si sedane? Eu iau cel putin 40 de mil pe luna. tu ei 12mil. Fa o diferenta. Dar eu nu cred ca am comentat de bugetul tau. Nu evolua dusmania ta cu imagina mea. Si inca ceva. dumania lui sedan este ca eream un admin activ si bun. si avea foarte mare nevoie de mn. Si eu n am vrut sa il mai ajut sa ai fie srv ridicat. MOTIVUL l.am spus la retragere.

Edited by Die HarD | Mamet
2

Posted (edited)

@-Eq-SeDaN__ te rog sa te prezinti cu niste explicatii. Multumesc

In principiu nu il pot sanctiona pentru ca totul s-a intamplat la Staff Only, dar tot nu mi se pare normal sa editezi o cerere retragere si sa "ii bagi cuvinte in gura" lui Mamet

Edited by B0GD4N
2

Nu am ce explicatii sa dau lui Die Hard MaMET care este un mare mincinos tocmai daia i-am si editat acolo pentru ca el la mine a avut fondator pe vorba si o sa spun sa vada toata lumea cine esti tu Domnule Magnet. Ma mintit ca imi da 3 milioane sa ii bag si lui fondator ca in 2 zile ia salariu si imi da banii si dupa accea a facut el cumva incat sa para victima sa se poata retrage ca stia ca nu are de unde sa dea banii pentru ca aia 3 milioane era tot salariu lui si nu avea de unde sa mii dea.Eu i-am editat pentru ca acolo e sectiunea moderata de mine.

2

Bun, m-am sfatuit un alt membru administrativ si am hotarat sa ii oferim lui Sedan un warn pentru ca ia editat postul, doar pe motiv de minciuna, iar acest lucru nu este normal. Edit se da doar daca jigneste/injura etc, nu pentru minciuna. Sper sa nu se repete data viitoare si mai usor cu aceasta cearta interioara care se raspandeste usor in comunitate. Ciao

5

14 hours ago, Die HarD | Mamet said:

Detalii reclamatie: Eu am scris la grad admi: Fondator. care si eream,, daca e nevoie de dovezi pot cauta print.  sper ca cineva sa ia masuri si sa nu se permita asemenea nesimtiri/jigniri in comunitate. Sunt cam de 2 ani pe aceasta comunitate si am ajutat srv de: CS Si TM. asa cum am fost eu. Cit am fost admin am ajutat.

Sa-ti editezi postul, pentru ca tu n-ai ajutat si nici n-o sa ai ocazia sa ajuti serverul CS vreodata :)

5

Posted (edited)

Probabil s-a referit la serverul de counter - strike 1.6: tm.warfield.ro, nicidecum la cs.warfield.ro :)

Citeste tu afirmatia, si spune-mi ce crezi

Edited by dEZy
2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0