Jump to content
Sign in to follow this  
denis

Cerere Admin

Recommended Posts

denis    0
  1. NICK:  Numele cu care jucati pe server ! JeRri
  2. VARSTA:  Varsta reala, nu minciuni, minim 17 ani ! 29
  3. PRIMELE 7 CIFRE DIN CNP:  Ex: 1960308 ! 880666
  4. STEAM ID: Ex: STEAM_0:1:12345678 ! STEAM_0:0:1753344914
  5. ADRESA E-MAIL :  Ex: dx_edi_96@yahoo.com !  ...
  6. EXPERIENTA:   Experienta in adminat (ce grade ai avut si cat timp ai adminat) ! ca admin 100%  joc cs de de 10 ani. si ca admin am experienta stiu toate comenzile. am fost staflider 6 luni.
  7. TIMP JUCAT:  Timpul petrecut pe sv  ( Link de la gametracker) !https://www.gametracker.com/player/JeRri/89.44.246.174:27015/
  8. MOTIV:  Un motiv relevant pentru care doresti admin/slot !  Am fost intrat pe srv 2 zile si nu prea am vazut admini on. Si am decis sa ajut acest srv,,, sa cunosc colegii si  sa avem grija an asa fel an cit sa  atragem playerii sa putem tine srv full. stiu ca nu am orele necesare am citit regulamentul  pe care in mare parte il stiam. dar asi vrea sa mi se acorde o sanse de a ma cunoaste.
  9. CUNOSTINTE:  Cunostintele tale amx ! amx_pa ion 0 wall. amx_slap ion 0. amx_votemap de_verso de_amr  awp_garden. amx_blind ion. amx_unblind ion. amx_slay ion.
  10. CUVINTUL CHEIE:  Mentionat in Regulament Admini ! K3dr5g
  11.  Edit: Yukaru? eu asa  dadeam PA.  Ai putea sa ancerci. Si daca spui ca te lasa rece.. dami o zi Admin  si o sa vezi daca am mintit  cu ce am spus
Edited by denis

eNNdz.    137

Ai varsta dar nu ai ore, azi intrebai cum se face cont pe forum, noi ti-am zis sa incepi cu o cerere slot, sa cunosti staff-u, intrii pe ts sa vb.

CONTRA, si in legatura cu experienta, din ce-am spus mai sus se pot trage niste concluzii.

• Upvote 1

Yukaru    86

Cunostintele tale ma lasa rece, "amx_pa ion 0 wall" ? De cand comanda de pa are nevoie de reason si timp?

Mai petrece timp pe server, si admini sunt on mereu.

Contra.

Cucu    40

CONTRA! nu te-am vazut niciodata pe server.

In cel mai bun caz poti sa faci o cerere de slot.

SlipknoT    7

CONTRA. Din pacate nu ai orele iar in regulament se cere o cerer de slot. ( INAINTE DE CEA DE ADMIN ) Plus ca modelul nu este descri de tine si e doar un copy/paste , revino cu o cere de SLOT .

Drg    71

Contra! Nu ai orele, vino cu o cere in momentul cand ai 40 de ore, si o sa vedem ce experienta ai, pentru inceput o sa primesti helper apoi vom decide daca meriti up sau nu

• Upvote 1

Yukaru    86

Respins. 

Pentru helper are nevoie de 20h pentru cei steam off iar 10h pentru steam on.

T/C. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this