xDallas

OFF-Topic

Recommended Posts

Craciun fericit dragilor , sa nu beti plea tale :)) !

Craciun fericit!!

Craciun Fericit si Tot Ce va Doriti

Viper sa-mi dai gradu ala :)) pe blat fara sa stie restu'

degeaba gradul oldule daca nu primesti si functie ))))

vise placute )))))

• Upvote 2

Da-ti-mi gradu ca nu am platit pentru el :))  , sarbatori fericite Colegilor si Colegelor !!!

Old dar tu nu mai faci parte din staff sau cum ?! Asa adormit sa fii ? mai lasa pasarica aia ...

De ce sa nu fac parte ? eu consider ca e o atmosfera prea posomorata si incerc sa o destind daca sunteti asa seriosi imi fac cerere de retragere :)) .

Edited by old'
  • Upvote 1

Da pleaca ma ca n-avem nevoie de tine, stai glumeam, daca pleci incep sa plang =))))

Eu unu nu sunt convins caci Light avea wall deci chiar nu vad wall-ul  si cum ziceti voi ca in ultima faza etc se vede clar wall nul vad nici acolo dar in fine

Nu stiam ca poti bana un Player pt. o faza de ''wall' nul cunosc nu ii iau apararea dor vream sa ma faceti sa inteleg mai bn 

Tu berile cand mi le dai ?:)) nu ca asa avea nevoie ca nu mai beau da totusi :))

Old se pare ca nu m-ai inteles ! nu am zis but sa pleci, eu aveam impresia ca inca ai adminul si nu intelegeam cererea ta ! DIn nou pasarica ti-a luat mintile !

Edited by dgL

google ai dreptate ,pe o singura faza alta data a fost primit "unban"

si au fost cazuri ca si pe doua faze dubioase a fost primit unban

in fine asta este.

• Upvote 1

Mie sincer nu pare a wall,din cate se vede joaca la sunet,ultima faza de care ziceti voi daca sunteti atenti ii se vede capu.

• Upvote 3

da ei au vazut wall cica, si daca ar fi cum zicei ei wall ultima faza de cand se da ban pt. o faza ? sau regulament nu mai exista ? au dat si tc

banam pleyeri pt. wall desi ei nu au asa cv  si alti care au avut wall clar dar demo era doar de 2 faze au Primit unban 

Edited by google_cs
  • Upvote 1

Eu pe light il stiu de ceva vreme nu ii prima oara cand joaca la noi pe server si o mai fost verificat si inainte,era mai bine daca ii se facea ss,demo dupa parerea mea ii scurt,important ii sa nu ne grabim cand facem un demo si sa actionam si mai ales la playeri care au habar de sunet si skill.

• Upvote 2

Kilare, parerea mea este sa-i scoatem banul si sa-l urmarim mai atent pe  Light_flavour.Eu in acel demo sincer nu vad nicio faza suspecta de wall.Si sigur la ultima faza pe multi ia incurcat esp-ul, dar eu ori sunt chior, ori chiar am vazut putin din ultimul player la tunel acolo cand la luat.

Edited by Griezmann*
  • Upvote 2

i se vede din cap cand vine, nu ai vazut rau ai vazut bine.....

Eu sunt pro unban nu am vazut nici'o faza de wall nush dc a primit el ban .... sa ii se scoata ban-ul si il vom urmarii cu atente in continuare ...

• Upvote 3

Fratilor  ,noi care am dat unban la light , ar trebui sa ' cerem retragerea", cel putin  dupa  nutline !

cam multi   suntem ..))

• Upvote 1

La ultima sedinta sa discutat tema "cereri unban" unii dintre voi ati fost prezenti altii nu , dupa cum spuneam am discutat pe tema asta si am hotarat sa ne spunem parerea si sa dam un verdict in ce-l mai scurt timp posibil , cererea a fost deschisa aproximativ 15 ore + ca am intrat pe server si am rugat adminii prezenti sa intre pe forum sa-si lase si ei o parere.

Eu unul am vizualizat demo-ul de ce-l putin 5 ori , in prima faza nici mie nu mi sa parut wall , insa am vizualizat demo-ul de multe ori si cu mai mare atentie si am observat cateva faze dubioase pur si simplu iesea cu tinta pe player , o faza pe mid si inca una la scara . Ultima faza in tunel a fost concreta am dat viteza demo-ului la 1/4 si nu avea cum sa-l vada sau sa-l auda pur si simplu se uita la el prin zid cum vine pe shift.

Banul nu va fi scos !

Edited by ★sol
  • Upvote 1

Ma frt? sti ce nu inteleg eu? unde sunt cele 3 faze de wall?  vad ca toti spuneti  ultima faza in tunel.. ce se vede oameni buni? o simpla intuitie?  Nutline a exagerat cu, kestia sa se retraga... nu vad nici o faza de  wall deloc. nu vreau sa fie rautacios, micutza a postat un demo scurt pe dust4evar. cind playeru banat mergea cu tinta fix pe player.  si acel player i sa dat unbann. pe bune? nu  am vrut sa deskid eu subiectul.

Sol? poti sa te superi pe si imi cer scz. scoatei banul si hai sa uitat tot

• Upvote 4

Toate fazele au fost sunet, inclusiv cea din tunel, inainte sa vina pe  SHIFT s-au auzit pasi. Nu stiu daca voi ati auzit, dar eu cu castile mele de telefon l-am auzit, poate am eu auzul prea ascutit. Oricum, i-am dat unban la baiat.

• Upvote 5