Jump to content

Important !

dEZy

Recommended Posts

Cu parere de rau va anunt ca Armanu Daniel (@action_man) a plecat dintre noi. Am facut acest topic pentru cei care vor sa isi arate suportul financiar pentru familie, voi revenii cu un update atat cu numarul de cont, cat si un nr de contact al familiei lui.

Dumnezeu sa-l ierte!

Din cauza unor probleme minore de sanatate care s-au agravat din cauza dezinteresului unor Doctori din sistem.

LE : 0753326848 Doina Armanu

LE2 :  Ro04BRDE445SV21186814450

Pop Imad Catalin

Edited by dEZy
  • Sad 15

Dumnezeu sa-l ierte. Daca nu sunt prea indecent... Cum s-a intamplat? Vad ca last login avea ieri, deci banuiesc ca era ok...Ce nu-mi place in viata asta e ca aia tineri, de varsta mea, trebuie sa plece prea devvreme :/ 

• Sad 2

Il stiam de cativa ani doar de pe serverul CS, a fost un baiat bun, pacat ca s-a intamplat asa. Ii rog pe cei care l-au cunoscut(sau doar din constiinta) sa incerce sa ajute cu cat poate fiecare familia lui Daniel(action_man). Am trimis si eu ceva, banii vor intra in cont in cursul zilei de maine. Daca aveti alte metode de plata a donatiei decat bancar(paypal, sms) va pot ajuta eu cu transferul, imi dati un mesaj privat. Orice suma e binevenita.

Dumnezeu sa-l ierte!

Am primit si de la @xMihai paypal si am trimis bancar, tot maine intra. 

Edited by Billy
  • Like 3
  • Thanks 3

Am facut tranzactia....foarte dureros ceea ce sa intamplat, din pacate moartea nu ne intreaba, si se zice ca Dumnezeu isi alege sufletele care ne parasesc asa subit. Putere familiei si ....nu stiu ce sa mai zic....

Bibez nu este tarziu nici luni, daca o faci o faci pentru sufletul tau in primul rand! Tot luni vor ajunge banii in cont la Cata, deci nu este tarziu...macar cu atat putem fi si noi de folos....

• Like 1
  • Thanks 1

Știți cum e vorba aia... Dumnezeu alege tot mereu florile frumoase și le așează în grădina lui. Mare păcat. Am depus și eu prin Billy o sumă. 

Ce pot să mai zic... Multă putere familiei greu încercate.

Edited by xMihai
  • Like 1
  • Thanks 1

Chiar și acum îmi amintesc când activam pe serverul de CS 1.6 (Mod cs:go), era unul dintre cei mai buni membrii ai staff-ului.

Chiar îmi pare rău să aud asta.

Dumnezeu să-l ierte. :( 

Edited by LukyRO
  • Confused 1
  • 2 weeks later...

RIP

• Sad 4
  • Silviu locked this topic
  • Silviu unpinned and unfeatured this topic
  • Silviu pinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...