Sari la conținut
Kentulet

Reclamatie w0ke

Postări Recomandate

1. Nick admin:  w0ke                                                         
  2. Funcţia pe care o deţine: Helper                                   
  3. Motivul reclamaţiei:  mi-a dat mute chiar daca in regulament scrie : 8. Adminii nu au voie sa foloseasca comenzi intre ei.                                                 
  4. Ora şi data când s-a întâmplat:  Ora : 18:30 , Data : 14.11.2017                                 
  5. Mapa:  de_mirage                                                                           
  6. Dovada: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1201058054

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

=)))))) ce imi place ca tu cantai ( incontinu timp de 1 minut) de si am si martori sa nu zici ca mint 

Partajează acest post

Link spre post
Just now, Kentulet said:

Motivul reclamaţiei:  mi-a dat mute chiar daca in regulament scrie : 8. Adminii nu au voie sa foloseasca comenzi intre ei.   

N-am ce sa zic a luat si din Regulament

Adminii care o sa intervina va rog sa nu dati Pro ! Contra ! Fiindca nu exista asa ceva la reclamatii si va rog argumente solide :)

Just now, w0keN1 said:

=)))))) ce imi place ca tu cantai ( incontinu timp de 1 minut) de si am si martori sa nu zici ca mint 

La aceasta faza cu mute ( Iti trebuieDemo)

Partajează acest post

Link spre post

Canta pe voice, si eu as fi facut lafel..., este enervant... mai sufla cateodata sau tipa...

Contra!

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
La 14.11.2017 la 18:37, w0keN1 a spus:

Prietene ai demo sau ceva ca am cantat ? Asa pot spune si eu : W0ke a injurat sv 

Si faza aia cu martorii : pot convinge si eu 4colegii sa zica ce vrei tu sa zica 

Partajează acest post

Link spre post
Just now, Kentulet said:

Prietene ai demo sau ceva ca am cantat ? Asa pot spune si eu : W0ke a injurat sv 

Si faza aia cu martorii : pot convinge si eu 4colegii sa zica ce vrei tu sa zica 

Chear crezi ca sta sa-ti faca demo cand tu ii tipi in casti?

Partajează acest post

Link spre post

DA , ca sa ai un motiv SA IMI DAI MUTE . W0ke mi-a dat mute ( chiar daca nu are # nu fac eu regulile astea ) si acum astept dovada pt mute

Cum a spus si Indii ,,Nu v-a mai dati cu parerea daca nu ati fost atunci pe sv "

Partajează acest post

Link spre post

Scrie clar in regulament deci pot zice ca e adv.

PRO.

Partajează acest post

Link spre post

PRO 

MOTIV: S.a urcat de cateva ori pe mapa (Fy_snow)

Da grenazi pe mapa de deagle

Partajează acest post

Link spre post

Pro, chiar daca Kentuletz canta pe voice chat sau tipa, nu ai voie sa-i dai mute, este si in regulament. Mai mult de atat nu am ce sa zic.

Editat de BlyatMan

Partajează acest post

Link spre post

Va cam plictisiti din cate se vede si zilnic faceti reclamatii de tot rasul. Daca nu va suportati , evitati-va.

Nu mai umpleti forumul de tampenii ca va faceti de ras.

O sa vina cu o decizie un owner .

Tc!

• Like 2

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.