Sari la conținut
SenKyzZ

Cerere Administrator

Postări Recomandate

• Nume:Marco, Nick: ✪ SenKyzZ ✪
  • SteamID:STEAM_1:1:221655796
  • Steam Profile: http://steamcommunity.com/profiles/76561198403577321/ 
  • Grad Dorit: Administrator
  • Varsta:14
  • Timp jucat pe server: https://imgur.com/a/qFssF 
  • De ce doresti admin: Mereu cand intru pe server si ma bag la o echipa se injura si se pun muzica diferite persoane!
  • in ce interval orar poti admina: 9-11, 20-24
  •  ai o recomandare: nu
  • Doresti sa achizitionezi vip: am deja 
  • Ai citit regulamentul: Da
  • Printscreen ca ai intrat in grupul de steam: http://imgur.com/zdQgAkP !
  • Imi pare rau pentru inactivitate dar am avut multe lucruri pe cap dar acum am scapat si o sa incerc sa ma descurc mai bine cu Admin-ul! Multumesc!
Editat de SenKyzZ
  • Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa vorbele lui Indii nu mai faci cerere De UP , cand o sa creada ca meriti sa il ei inapoi il vei lua fars cerere :closedeyes:

Editat de Kentulet

Partajează acest post

Link spre post

Observ ca ai grad pe forum, eu unul sunt neutru privind cererea ta. Ii las pe colegii mei sa decida.

Partajează acest post

Link spre post

Vezi ca te striga varsa, la cat de activ esti tu mai bine ramai doar cu vip( daca nu ma insel )

Contra!

EDIT : Daca ai fost odata inactiv sigur va exista si o "data viitoare", la asta ma refeream

EDITx2 : Ok, sa spunem ca mi-am schimbat parerea, un Helper pentru test o saptamana, vorbim din punct de vedere al activitatii :)

Editat de Clody

Partajează acest post

Link spre post

Clody eu am fost inactiv o vreme lunga, dar cum am si spus am revenit si sunt online in fiecare zi! + forum zi de zi

Da dar o sa va anunt cand o sa mai fiu Inactiv! Oricum sa nu ne certam ,,REGULAMENT''!

BINE.... De test 1 saptamana

Editat de SenKyzZ
  • Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Contra!Pentru nesinceritate, mai inainte aveai 18 ani acum ai 14.. Tu intineresti.

_____________________________________________________________________________________________________

Iti dadeam Pro!daca ziceai adevarul, mai sunt in staff de varsta ta, nu e nevoie sa minti.

Partajează acest post

Link spre post
La 03/12/2017 la 14:05, Kentulet a spus:

Dupa vorbele lui Indii nu mai faci cerere De UP , cand o sa creada ca meriti sa il ei inapoi il vei lua fars cerere :closedeyes:

Noi nu am luat admin ( eu Razvi si Cioara_ ) prin cerere , am asteptat si l-am primit...

Editat de Kentulet

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, Kentulet said:

Noi nu am luat admin ( eu Razvi si Cioara_ ) prin cerere , am asteptat si l-am primit...

Ba pareza, daca unu e inactiv, crezi ca indi se gandeste sa-i dea gradu inapoi?! :))) wtf

Partajează acest post

Link spre post
Acum 15 ore, Clody a spus:

Ba pareza, daca unu e inactiv, crezi ca indi se gandeste sa-i dea gradu inapoi?! :))) wtf

Eu asta spune-am -_- , a fost inactiv , daca ,,merita`` admin inapoi il avea deja , asa si el.. Cand o sa ,,isi mareasca `` activitatea o sa il i-a inapoi gradul. (fara cerere)

# Clody pareza :D

Partajează acest post

Link spre post

Respins!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.