Jump to content

[CS] Unban Alfa [A]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : Alfa1
  • STEAM-ID numeric : STEAM_0:1:418586876 
  • Internet Protocol ( IP ) : 78.96.253.188
  • Ora, data, harta : 1/9/2019 , 16:25 
  • Motivul ban-ului : aim.wall 
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : Pentru ca nu am wall /aim ...evident 
  • Numele adminului care te-a banat :Snoopy- ( STEAM_0:0:244524530 ) 
  • Print Screen consola :http://prntscr.com/p0by9v
  • Alte precizari : Nici nu vreau sa ma uit pe demo ,pacat ca nu am fost eu demo on ca-l lasam primul  , nu vreau sa par rautacios dar o sa se vada incompetenta de a distinge un wall de un jucator bun :) NO hate snoopy mai ai de invatat ...astept admin 
  • P.S.S de ce nu e niciun admin pe TS 
52 minutes ago, ALI said:

Wall si silent aim, la poly la prima faza, daca dati cu 1/2 sau 1/4, se vede foarte clar unde apasa el si unde moare poly. Contra unban

Uita-te tu mai bine cu 1/4 in momentu in care iese glontul sunt in saritura si se duce stramb (din fizica jocului)...ca nimereste capul e noroc ...Faza poate fi reprodusa de oricine :)

Mihaela , tu stii ce e ala silent ? ..."cel hal iti fuge tinta pe capul inamicului"  , "Cand il omori pe Poly se vad foarte bine ambele" ..tinta nu fuge niciunde ..glontul se duce din saritura ...silent aim-ul trage automat tinta pe corp/cap la distante mici ce pot fi vazute cu ochiul liber de cineva experimentat , Daca nu ai nicio treaba cu jocul asta te rog nu mai lasa reply aiurea 

• Downvote 1
16 minutes ago, greg said:

Contra unban

Are experienta dar la unele faze iese pe om.

Faza care m-a convins e cand e pe lung cu awp si asteapta porti, nu se intampla nimic dar cum apare om tresare si anticipeaza si apoi bineinteles trage.

Eu zic wall la buton. Pacat ca de jucat joaca binisor.

Mai las si eu un demo:

https://www54.zippyshare.com/v/mOP5jNpe/file.html

Daca venea pe shift poate eram de acord cu tine :) ..dar odata ce omul e pe pasi nu vad nicio faza de wall 

Explic orice faza "ciudata" ...va astept si pe ts sa vorbim deschis 

O faza pe poly ca aim

O faza la B cand stii ca e dupa use si astepti sa iasa

Aceste 2 faze ce le-am vazut eu clare 

Contra unban

Faza cu poly am explicat-o mai sus ...nu sare tinta ..glontul se duce din saritura 

la porti b dai cu 1/4 si o sa vezi cum iese amortizorul prin poarta dupa care il apas :) 

Pro! unban inafara de faza la poly,nu am sesizat alta faza toate celelalte capete mi s au parut normale:),el trage oricum si foarte bine deci dupa parerea mea cu totii mai avem faze din astea:) 2. wallu nici vorba se vede clar cum verifica taote spoturile si se vede clar la faza din b la balcon,acolo da a iesit cu tinta pe el,dar dupa accea a verificat peste tot,nestiind ca el este acolo,sunt chestii de bulan,chiar si unii dintre noi le aevm uneori sa plimbam tinta pe adversar prin perete sau sa iesim fix pe el in acelasi moment.Se intampla ,un sunt pro:)

• Silviu changed the title to [CS] Unban Alfa [A]
  • dEZy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...