Jump to content

[CS] Cerere Admin XnoX [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : xnoxville.
# Steam :  Da
# STEAM ID:  STEAM_0:0:538331413
# Varsta : 19
# Oras : corabia
# Experienta in amx? :  4 ani
# Esti de acord cu regulamentul? :  Da
# Cu ce ne poti ajuta? : Depistarea codatilor si mici donatii pentru a sustine comunitatea
# Cum te impaci cu forumul? : Bine
# Link-ul cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/xnoxville./CS.WARFIELD.RO:27015/

am mai jucat si cu alte nick-uri , cunosc aproape toata comunitatea :)
# Cat timp pe zi jucati CS? : depinde 2-3 ore 
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : am aflat de server dupa google , nu mi-a recomandat nimeni dar am vazut ca faceti campanie pentru recrutare si na, vreau sa fiu si eu de ajutor .

Edited by xnoxville.
  • Like 2
Acum 2 ore, scama a spus:

Nu cred ca te-am văzut vreodată pe server... probabil nu ne-am intersectat. 

Tot de încurajare PRO

Joc mai mult noaptea , după 12 .

si cu orele , doar ce mi-am achiziționat steam-ul , am jucat cu mai multe nick-uri pe sv.

• Like 1

Nu stiu cum e activitatea adminilor noaptea, dar mereu sunt bineveniti adminii de noapte plus ca imi place sa vad ca suntem si cativa mai tineri printre “batranii” acestia asa ca !Prosi de la mine, orele se fac usor ?. Mult succes, nu uita sa votezi serverul si bine ai venit in familie in caz ca esti acceptat!!

Edited by Sneic
  • Like 1
  • Haha 1

Anumite condiții le îndeplinești, dar mai baga niste ore pe server, cred ca te-am văzut de vreo 2 3 ori, cred ca meriți și tu o șansă la fel cum am primit și noi la rândul nostru(ăștia mai noi și covizii??, glumesc și eu) 

Big up și un Pro asa mai fortat

Edited by Ciulaaa
  • Like 1

Te-am văzut aseară pentru prima dată pe server și am văzut că nu ai creat probleme. 

Sa votezi server'ul și să citești regulamentul, restul le vei învăța pe parcurs. 

!Pro. Baftă! 

• Like 2

Daca ai peste 1000 de ore cum spui pe server lasa niste nick-uri ca poate ne aducem aminte ca nu imi aduc aminte sa te fi vazut .

Pro de incurajare si bafta in continuare!!!

• Like 1
Acum 10 minute, SendNudes a spus:

Te-am văzut pe sv, alea alea dar recent, n-ai ore, am incredere in tine ca te motivezi si le faci din partea mea contra.

First Seen: Apr 15, 2020 11:00 PM

Apreciez!

Edited by xnoxville.
  • lupi changed the title to [CS] Cerere Admin XnoX [A]
  • lupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...