Jump to content

Propunere SuLma

Recommended Posts

Nickname: SuLma

Grad Pe Server:Moderator

Propunerea Mea:  Salut. Propunerea mea ar fi ca cei care sunt in lupta pentru adminul lunii sa fie exclusi din clasament daca nu au cel putin 20 de voturi intr-o luna. Pentru ca sunt cativa care au 2,3,4 voturi da-te intr-o luna si care ar fi ajutat serverul in clasament luna trecuta daca aveau si ei cel putin 20 de voturi . 

Va astept sa raspundeti acestei postari.

Multumesc.

• Like 5
  • Upvote 1

bunici propunerea....eu as alege adminul lunii din cei cu minim 30 de voturi (gen sa fie un criteriu) ...in cazul in care nu are nimeni 30 de voturi..alte criterii

• Like 1

Propunerea este destul de bună.. Eu consider ca n-ar fi imposibil să adune fiecare în jur de 20-25 voturi într-o lună.. 

Sau ar mai fi o idee că să promovezi de la un grad la altul sa ai și un anumit număr de voturi. 

• Like 1

Eu zic să rămână cum a fost până acum , așa ne dăm seama ce fel de admini avem printre noi nu că nu am știi deja , dar aflăm și mai multe

• Like 1
Acum 6 minute, Pici a spus:

Eu zic să rămână cum a fost până acum , așa ne dăm seama ce fel de admini avem printre noi nu că nu am știi deja , dar aflăm și mai multe

Sunt de aceeasi parere.

• Like 1
Acum 26 minute, scama a spus:

E buna propunerea. 

Fiecare vor ar trebui sa aibă un punctaj... cu cât mai multe, cu atât punctajul general va creste.... gen. 

Acel punctaj exista deja . 

• Haha 1
On 5/6/2020 at 11:28 AM, SuLma said:

Nickname: SuLma

Grad Pe Server:Moderator

Propunerea Mea:  Salut. Propunerea mea ar fi ca cei care sunt in lupta pentru adminul lunii sa fie exclusi din clasament daca nu au cel putin 20 de voturi intr-o luna. Pentru ca sunt cativa care au 2,3,4 voturi da-te intr-o luna si care ar fi ajutat serverul in clasament luna trecuta daca aveau si ei cel putin 20 de voturi . 

Va astept sa raspundeti acestei postari.

Multumesc.

Actualul punctaj se face asa datorita ca in alte lunii, s-a ajuns adminul lunii doar cu punctajul de la vot, iar la celelalte sectiuni 0 :)

On 5/7/2020 at 6:03 PM, 1911 said:

bunici propunerea....eu as alege adminul lunii din cei cu minim 30 de voturi (gen sa fie un criteriu) ...in cazul in care nu are nimeni 30 de voturi..alte criterii

Ca sunt 20 ca sunt 30 , punctajul este acelasi ... cu cat mai multe postari cu atat ajunge in topul listei.

On 5/7/2020 at 6:38 PM, DauBine said:

Propunerea este destul de bună.. Eu consider ca n-ar fi imposibil să adune fiecare în jur de 20-25 voturi într-o lună.. 

Sau ar mai fi o idee că să promovezi de la un grad la altul sa ai și un anumit număr de voturi. 

Normal la up/down se tine cont de acest criteriu, dar .... mai sunt si destui colegi care uita odata ce au dobandit accessul, iar adevarul ca acuma cu toata perioada asta covid, s-au redeschis multe servere, multe comunitati iar cererile de admin sunt foarte putine, inclusiv la cele de la campanie.

Daca toti am fii la fel de activi si la a recruta cum suntem pentru vot, ar fii muuult mai bine.

On 5/7/2020 at 6:47 PM, Pici said:

Toti ii stim, nimic nou sub soarele WarField.

On 5/7/2020 at 7:51 PM, scama said:

E buna propunerea. 

Fiecare vor ar trebui sa aibă un punctaj... cu cât mai multe, cu atât punctajul general va creste.... gen. 

Chiar asa este, fiecare vot are un punctaj, fiecare ban acordat corect cat si fiecare ban acordat incorect, sau raspuns la blacklist sau cerere admin/unban.

• Like 1

Eu sunt scurt si la obiect,exista punctaj la vot,insa acele puncte se aduna cu restul punctelor de la celelalte sectiuni asa ca raspunsul meu e urmatorul:ori se scoate punctajul la vot,numaranduse astfel punctele din celelalte sectiuni plus zilele lunei respective(ex:31),adica obligatoriu fiecare sa aiba minimul de 1 vot pe zi(asa incadrandu-se la adminul lunii),ori ramane la fel ca pana acum

• lupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...