Jump to content

[CS] Reclamație maryo [REZOLVAT]

Recommended Posts

• Numele jucatorului reclamant :adi.
  • Numele adminului reclamat : maryo
  • Ora, data, harta pe care se joaca :10:40, 24.06.2020, dust2x2
  • STEAM ID numeric reclamant : 0:0:48794030
  • Motivul reclamatiei :abuz
  • Dovezile aduse in cadrul reclamatiei : -
  • Alte precizari : s-a ofensat pentru ca am zis ca miroase a parfum de femei când a intrat el pe server. LOL. 
  • Haha 1
  • Upvote 1

Nu ai nici o dovadă că a aplicat vreo comanda pe tine + de asta la tn toți miros a parfum de femeie înafara de tine plus alte jigniri din partea ta care sunt fara număr ., Suferi prea mult de tine , Contra!

• Upvote 1

Glumele se fac doar cu persoanele care sti ca iti permit, pentru a evita astfel de situatii... Plus ca iti place sa "intepi" pe toata lumea... Motivul este in banlistlive,6ore-calm

Nu mai da reply dupa fiecare post! 

• Upvote 1

Limbaj de mahala chiar de e in privat nu se jignește de morții , următoarea jignire pe server de morți ai ban de la mine ;) te-am iertat de prea multe ori

• Haha 1

El mi -a dat mesaj și m-a înjurat și tu îmi zici mie ca eu am vorbit urat? Adică eu n am voie sa ii zic ca miroase a femeie dar el are voie sa mă înjure și eu sa nu zic nimic? 😂

sa va luați de mana ca sunteți genul de băieței care se pupa pe gura când se văd 

@Adi.>maryo am fost la un pas sa iti dau avertisment pentru spam. Am rugamintea sa astepti sa iti expire banul ai cateva ore sa te calmezi. Daca vii aici si te iei un gura cu toata lumea.... crede-ma ca nu o sa fie bine. Din ce vad nu ai o reputatie prea buna asa ca te rog nu mai da reply dupa fiecare post al adminilor serverului.  Sper ca m-am facut inteles:)! Succes!

Edited by DieSl0w
  • Haha 1
  • Confused 1

Nu am dat reply după fiecare com lăsat de cineva, și nici de cum nu a fost spam, in primul comentariu am zis ca am luat ban degeaba și nici măcar nu e vorba de ban, e vorba de reclamație pentru el, și după am aduagat ca Neo a fost martor și ca mi a dat mesaj și mă înjurat in privat fără sa ii zic nimic după ce s-a întâmplat pe sv. Pici a răspuns de 2 doua ori, și-a spus opinia, la fel și eu. 

daca ei au dreptul sa se apere și sa își zică părerea, eu de ce nu am voie și e categorisit spam? 😂 dacă nu puteam screen decand m-a înjurat  și mă ia ca de unde sunt sa mă bată, ziceați ca eu am ceva cu el și ca el nu face nimic. 

Vezi-ți de treaba 

Acum 8 minute, Adi.>maryo a spus:

El mi -a dat mesaj și m-a înjurat și tu îmi zici mie ca eu am vorbit urat? Adică eu n am voie sa ii zic ca miroase a femeie dar el are voie sa mă înjure și eu sa nu zic nimic? 😂

sa va luați de mana ca sunteți genul de băieței care se pupa pe gura când se văd 

In primul rand,nu stiu cine esti sau cine te crezi, ai facut  o reclamatie doar ca sa fie facuta sa vi sa vorbesti aiurea.Aici este vorba despre server,trebuia sa vi cu dovezi pe sv,nu in privat acolo poti sa te injuri cat vrei tu si apropo tu ai injurat primu de morti nu invers esti un copil frustrat de viata si ne plangi noua aici.

• Haha 1
  • Downvote 1

Ar fi bine sa intelegi ca aici esti pe un forum si nu poti sa scrii ce vrei cum vrei cand vrei tu ca esti tu "baiat" .

Edit : cu scuzele si actualizarile de rigoare -

Ai dreptul la replica dupa fiecare post aici se pare dar te rog sa o faci fara mistouri sau aroganțe .

Si 2 - Mario se pare ca nu a adus o justificare a banului deci consider ca s a comis o nedreptate plus ca nu s a incadrat in termeni regulamentului durata.

@Adi.>maryo

Edited by old'
  • Confused 1
Acum 1 minut, ASULL a spus:

In primul rand,nu stiu cine esti sau cine te crezi, ai facut  o reclamatie doar ca sa fie facuta sa vi sa vorbesti aiurea.Aici este vorba despre server,trebuia sa vi cu dovezi pe sv,nu in privat acolo poti sa te injuri cat vrei tu si apropo tu ai injurat primu de morti nu invers esti un copil frustrat de viata si ne plangi noua aici.

Ce dovezi după server vere, am pus direct ce i-am zis , s-a supărat și mi-a dat ban. Aveți Access la chat logs, el ce a pus ca dovada pentru ban? Unde sunt evidentele lui? 

o fi el admin și va apărați între voi, dar asta nu înseamnă ca el face ce vrea și eu sa tac 😂

• Upvote 1
Chiar acum, Adi.>maryo a spus:

Ce dovezi după server vere, am pus direct ce i-am zis , s-a supărat și mi-a dat ban. Aveți Access la chat logs, el ce a pus ca dovada pentru ban? Unde sunt evidentele lui? 

o fi el admin și va apărați între voi, dar asta nu înseamnă ca el face ce vrea și eu sa tac 😂

Cum ai facut ss la privat faceai si la consola pe sv nu mi veni mie cu avem logs etc. Ai facut o reclamatie la misto,voiai sa se intample ceva faceai frumos ss la consola si se verifica...

• Downvote 1
Acum 2 minute, Adi.>maryo a spus:

Nu am dat reply după fiecare com lăsat de cineva, și nici de cum nu a fost spam, in primul comentariu am zis ca am luat ban degeaba și nici măcar nu e vorba de ban, e vorba de reclamație pentru el, și după am aduagat ca Neo a fost martor și ca mi a dat mesaj și mă înjurat in privat fără sa ii zic nimic după ce s-a întâmplat pe sv. Pici a răspuns de 2 doua ori, și-a spus opinia, la fel și eu. 

daca ei au dreptul sa se apere și sa își zică părerea, eu de ce nu am voie și e categorisit spam? 😂 dacă nu puteam screen decand m-a înjurat  și mă ia ca de unde sunt sa mă bată, ziceați ca eu am ceva cu el și ca el nu face nimic. 

Vezi-ți de treaba 

1) Reguli generale:

• Nu aveti voie sa faceti flame (sa va certati) in topicurile existente pe forum ce ai facut tu pana acum fie in privat fie in acest topic.
  •  
  • 1.3) Conturile clona: 
  • Daca anumiti useri folosesc mai multe conturi de pe acelasi PC va rugam sa ne anuntati.- mai ai un cont banat la noi pe forum. Daca nu zicem nimic asta nu inseamna ca nu stim:  http://www.warfield.ro/profile/7547-mebrubanat/
  • 3) Reguli de postare:

• Nu aveti voie sa spamati intr-un topic - nu mai are rost sa explic :)
  • Dublu-Postul reprezinta postarea a doua sau mai multe mesaje unul dupa altul. Daca dupa postul tau s-a lasat cel putin un reply, iar tu postezi dupa ce s-a dat reply, nu se considera dublu-post- iar nu are rost  sa explic. Si Baiete sa supraveghez forumul si topicurile este treaba mea. Asta fac eu !
  • Haha 1
  • Upvote 1

Multumim pentru atentie, faptul ca ne-ai aratat si fata asta mai obscura a ta in care injuri ca in fata blocului nu arata decat nivelul tau si bunul tau simt pe care nu le ai si nici nu le dobandesti.

Referitor la banul acordat este abuziv, referitor la atitudinea lui de asemenea, mai ales ca oricine este pe server are posibilitatea sa foloseasca comanda /mute .

Toate cele bune.

Tc!

P.S. Ai primit warning pentru dublu post.

P.P.S. Cererea este inchisa de catre mine la rugamintea lui @sunt beat

P.P.S.1 Pentru toti moderatori, supermoderatori forumului si cei cu grad pe forum, ORICINE ARE DREPTUL LA OPINIE DUPA FIECARE POST LA ADRESA LUI.

• Like 1
  • Upvote 1
  • DuMi changed the title to [CS] Reclamație maryo [REZOLVAT]
  • dEZy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...