Jump to content

Poll / vip

Recommended Posts

Olla , 2 propuneri :

1 -  Am vazut ca exista un poll pentru "adminul lunii" insa la care doar adminii pot vota acest aspect .

Propun ori sa fie disponibil si pentru playeri - pun la o sectiune vizibila lor - ori sa se faca alt poll special pentru playeri unde pot sa'si voteze adminul favorit in luna respectiva 

Pentru a doua varianta ar propun sa fie alesi primi 10 admini ca activitate . 

Si ca o mica recompensa pentru adminul cel mai apreciat de jucatori ma gandeam la un tag specific :  "AOTM"  (Admin of the month ) sau  daca mai exista idei :-?? nu stiu daca la celalat poll se da ceva dar totusi este stabilit de noi so un poll stabilit de playeri nostri mi s'ar parea mai autentic pentru Activitatea adminului propriu zisa pe server.

just saying

*Mentionez ca Am intrebat azi pe server daca ar fi interesati playeri (la un numar restrans dar o voi mai face si in zilele urmatoare) si au raspuns afirmativ.

2 - Vip'ul pentru mapa 35 hp / awp india/bycastor sa fie modificat daca este posibil astfel incat sa nu mai ofere He /flash etc pentru ca uni jucatori nu inteleg de voie buna si astfel strica buna desfasurare a jocului .

Edited by old'
  • Like 1

Hartile awp si 35_hp se vor modifica, cât despre propunerea cu adminul lunii parerea mea este ca nu ar trebui modoficat, sa ramana la votul adminilor

PRO! poll-ul pentru adminul lunii in care sa conteze si votul playerilor,poate chestia asta ar atrage noi oameni in echipa si de ce nu redresarea serverului ca nr de oameni

PRO! modificarea vipului pe respectivele harti, din cate stiu se lucreaza/se are in vedere aspectul asta

Eu nu as fi de acord sa voteze jucatorii adminul lunii,se vor da voturi aiurea,fara sa se stie activitatea adminilor in cauza,noi verificam toate detaliile,jucatorii nu o vor face

• old' locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...