Jump to content

[CS] Propunere _K1NG V1P3R_ [NEW!]

Recommended Posts

Salut astazi am venit cu o noua propunere, Sper sa va placa!

cUEYgcT.png Informatie Propunere : Adaugare AUTO-SELL skins!

s06ZKdS.png Detalii  s06ZKdS.png   Adaugare metoda auto sell la magazin,pentru a vinde un skin automat la un pret balansat!

R0mwPH9.png Informatii Detalii  R0mwPH9.png : Cu totii stim ca e foarte greu sa vinzi skinuri (Basic/Stat-Track*) pe server, Din acea cauza am venit eu cu propunerea ca sa se adauge Autosell la magazin pentru a vinde skinurile    mult mai repede dar la un pret mai mic, pentru a face puncte mai repede si nu a astepta un cumparator (in cele mai multe cazuri playerii distrug skinurile :( !

DhBVOZ3.png Preturi DhBVOZ3.png                                

DhBVOZ3.png  Cutie Spectrum DhBVOZ3.png                                   DhBVOZ3.png Cutie Pheonix DhBVOZ3.png                                             DhBVOZ3.png Cutie BreakOut DhBVOZ3.png                                                    DhBVOZ3.png Cutie Esports DhBVOZ3.png

Sansa 1%-10% Basic skin 5k $                             Sansa 1%-10% Bsic Skin 7k $                                      Sansa 1%-10% Basic skin 20k $                                       Sansa 1%-10% Basic skin 20k $

Sansa 10%-35% Basic skin 3k $                        Sansa 10%-35% Bsic skin 5k $                                  Sansa 10%-35% Bsic skin 10k $                                       Sansa 10%-35% Bsic skin 10k $

Sansa 1%-10% Stat-Track skin 40k $                      Sansa 1%-10% Stat-Track skin 60k $            Sansa 1%-10% Stat-Track skin 200k+ $                          Sansa 1%-10% Stat-Track skin 500k+ $

Sansa 10%-35% Stat-Track skin 30k $                     Sansa 10%-35% Stat-Track skin 45k $               Sansa 10%-35% Stat-Track skin 120k+ $                       Sansa 10%-35% Stat-Track skin 300k+ $ 

EhuaZs0.png  Aceasta este un concept la preturi dar ele pot fi modificate in functie de skin/fondator  EhuaZs0.png

4gs79bd.png As dori mai multe raspunsuri de la admin/owneri/menageri/fondatori deoarece este foarte greu sa vii cu o idee si sa o pui la punct, sper sa luati in serios aceasta cerere  4gs79bd.png

Va multumesc ca ati citit propunerea mea eu chiar imi dau staruinta pentru server, O ZI BUNA!!!

Edited by _K1NG V1P3R_
  • Like 2

Ideile sunt bune, doar ca trebuie puțin discutate la nivel de fondator/owner ca degeaba ne dam noi cu părerea dacă nu se pun în practica, pro de la mine și aștept și eu părerea colegiilor. 

Big up și ține-o tot asa💪

• Like 2

Treaba cu autosell practic ar separa tranformarea skinurilor in pulbere / puncte. 

Daca distrugi un skin primesti ori pcte ( ceea ce ar fi si autosell gen) ori pulbere si e intr un fel echilibrat pentru ca separarea proceselor ar facilita obtinerea mai rapida fie de pcte fie de pulbere. 

Ideea ar mari si mai mult falia intre recompensele jucatorilor buni de cei mai putin buni zic eu. 

• Like 1
  • Confused 1

Ok, ca sa zic pe scurt. Practic tu pastrezi autosell, dar in acelasi timp vor disparea ca si functionalitate cele de distrugere skinuri deoarece nimeni nu va mai avea nevoie. Un skin stt sa zicem 100k primesti de pe urma lui si cu banii aia la preturile de pe server iti poti face lejer 3 skinuri stt si tot asa.  Asta e un minus urias la priam vedere . 

Unele preturi sunt destul de ok, dar la fel.. tu la un skin simplu din prima cutie va avea  pretul unei sau a doua pulberi 3-5/6k poftim Tu oricum daca l-ai distruge ai primii 100%  o pulbere  in momentul actual de pe server sau puncte care oricum sunt aproape de valoarea unei pulberi, in functie de skinuri. Un skin stt distrus are valoarea de vreo 10-15k cred sau 100% a 4 pulberi. 

Apreciez propunerile pe care le spui, dar iti spun cum ar decurge..

• Upvote 2

Mai simplu de ce avem pana acum nu se poate,sau mai limpede.Distrugi skin stt,ajungi aproape la valorile pe care le-ai propus tu in puncte,ori garantat 4 pulberi,sau 1 pulbere garantat pentru skin normal.

Ca si comparatie,inainte puteai alege direct pulbere dintr-un skin,insa asta era pe alt sistem 

• Confused 1