Jump to content

[CS] Propunere _K1NG V1P3R_ [CS]

Recommended Posts

zFQE4RT.png Propunerea zFQE4RT.png

6YyhLPE.pngAdaugare o noua cutie pe server! Sa se adauge o noua cutie pe server care sa contina skinuri pe alte arme nu doar KNIFE/AK-47/M4A1/AWP/DEAGLE/Famas. 6YyhLPE.png

6YyhLPE.pngSa se adauge o cutie ceva de genul    SPECIAL CRATE!!  Si sa contina urmatoarele skinuri:6YyhLPE.png

img%5D Usp-2 img%5D

img%5DGlock-2img%5D

img%5DGali-1img%5D

img%5Dscout-1 img%5D

6YyhLPE.pngCutia se se gaseasca:6YyhLPE.png

img%5DIn chestul ce se dropeaza la fiecare 2h (1 bucata sansa de drop 30%) img%5D

img%5DLa new rank gen doar la trecerea de la silver la gold (Ex: Silver Nobil --> Gold I doar atunci sa dropeze ) img%5D

6YyhLPE.pngAcum de ce am venit cu propunerea aceasta? Am venit deoarece sunt foarte putine skinuri  pe arme, sunt doar pe 6 tipuri de arme,Si se apropie noul WIPE si ar fi interesant. Daca aveti nevoie de ajutorul cu skinurile va ajut eu ... 6YyhLPE.png

xrGNR1J.png*Eu am venit doar cu ideea ea poate fi modificata in functie de dorinta stafului* xrGNR1J.png

KwHceHp.png Daca lasati cate un react si un reply as fi bucuros... Multumesc!! KwHceHp.png

• Like 2

Alte skin-uri pe arme nu se mai pot adăuga, resursele pluginului sunt limitate si nu ne permitem, astfel skin-urile sunt limitate la un nr.

Cat despre noua cutie este o idee, o s-o adăugăm listei de propuneri pt noul wipe, o sa se hotărască ce merge si ce nu.

Mulțumim pentru propuneri, ține-o tot așa

Tc!

• Like 1
  • Silviu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...