Jump to content

[CS] Cerere-helper [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci : ( Numele de pe server trebuie sa corespunda cu numele de pe forum ) VaSs
# Steam : Da / Nu   NU
# STEAM ID: (daca ai steam ON)
# Varsta :28
# Oras :Iasi
# Experienta in amx? : NU
# Esti de acord cu regulamentul? : DA
# Cu ce ne poti ajuta?  O sa incerc sa mai elimin din codatii de pe server,cand or sa intre,o sa ajut si ce o sa mi se ceara sa fac!
# Cum te impaci cu forumul? :Binisor,pe parcurs mai bine
# Link-ul cu orele jucate : Nu stiu de unde il pot lua
# Cat timp pe zi jucati CS? :2-4h
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : De pe internet, stiam de el de mai demult,dar nu am avut timp de joc.

Daca mai trebuie ceva de completat, sa imi spuneti, nu am mai jucat de 8-10 ani,,...O seara faina!!!!

Edited by DauBine
  • Like 5

pr0.png.5db274918790ab265b38d455b30e0a6f.png, te vad mai mereu pe server, esti de treaba si nu vorbesti urat cu alti jucatori. Orele necesare le ai. Respecti regulamentul. Pro

BIG PRO!

Meriti o sansa, succes!

Edited by patrick123
edit
  • Like 1

Conditile le indeplinesti,  pro

Pentru up sa iti iei steam, sau poate te ajuta cineva din staff sa achiziționezi unul :). 

Edited by old'
  • Like 2

Te-am văzut de cateva ori pe server si am vazut ca esti la locul tău, ore ai.. Sa votezi server'ul, să citești regulamentul, restul vei învăța pe parcurs! Baftă! 

Pro!

• Like 1

Din partea me ai un Pro ne-am intersectat de câteva ori pe server, orele le ai mai puțin partea cu steam-ul, pe viitor poate achiziționezi unul,in rest la locul lui și OK. 

Big up! 

• Like 1
  • Chinez changed the title to [CS] Cerere-helper [A]
  • Chinez locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...