Jump to content

[CS] Ban pe nedrept server Cs.warfield.ro [R]

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : Pecher
  • STEAM-ID numeric : STEAM_1:0:1029467844 
  • Internet Protocol ( IP ) : 86.120.25.207
  • Ora, data, harta :Pff,ieri ora 10 jumate cam asa
  • Motivul ban-ului :Nu stiu,am iesit de pe server,acum am incercat sa intru iar dupa am vzt ca am ban
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit :Nu stiu cum as putea dovedi contrariul,adica ca sunt curat
  • Numele adminului care te-a banat :the Psychiatrist 
  • Print Screen consola :https://imgur.com/a/lhMhQB8
  • Alte precizari :Aparent mi a cerut wg,dar n am vzt in chat sa mi ceara sau poate mi o cerut fix cand am iesit..
  • Alte precizari :Daca exista orice modalitate prin care as putea dovedi ca sunt legit ,as vrea sa fiu anuntat
  • Multumesc!😀

Name: Pecher 
SteamID: STEAM_1:0:1029467844 
Reason: wall 
Unban Time: Permanent Ban 
Admin Name: DuMi 
Admin SteamID: STEAM_0:1:4853

Acum 1 minut, Pecher a spus:

Pot dovedi cumva ca nu am folosit wall?

dovada am pus-o

un coleg owner sau fondator iti va da raspunsul final

Pai cum nu aveai wall  daca in al doilea demo,in ultima runda,eu special te momeam acolo,eram shift si tu ma urmareai prin perete?🤣

!ContraUnban,cauta-ti server,ca sa nu mai zic ca cererea unban a venit mult prea tarziu

• Like 1

De faza din primul demo nu mai zic nimic.In al doilea demo, stai la window ul din market si te prefaci ca astepti pe cineva cateva secunde, dupa tragi cu ak ul in "baricada" aia pentru ca stii ca nu e nimeni acolo, miscare prea haotica care nu poate fi  ignorata avand in vedere stilul tau calculat de joc in restul demo ului. Iar la sfarsitul demo ului te ai plictisit si ai dat-o pe fata =))))). Contra!unban de la mine, cerere făcută tarziu...

• Like 1

Se vede de la prima faza cum te folosesti de el ca sa-ti observi adversarii si sa-i astepti. Cand ai avut 2 oamnei in palat nu ai pushat in niciun fel zona respectiva deoarece stiai ca esti asteptat, dar altadata cand nu ai om acolo pushezi linistit.
Prea multe nu sunt de spus despre aceste demo-uri.

Banul pe server va ramane. Zi faina sa ai in continuare !

• Like 1
  • lupi changed the title to [CS] Ban pe nedrept server Cs.warfield.ro [R]
  • lupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...