Jump to content

[CS] Cerere admin [A]

Recommended Posts

# Numele cu care joci :  vasika
# Steam : da
# STEAM ID:  lozovanu_v
# Varsta : 28
# Oras : London
# Experienta in amx? : da!
# Esti de acord cu regulamentul? :  desigur ca da !
# Cu ce ne poti ajuta? : la moment cu prezenta si prinderea celor necurati! pe viitor cu mici donatii
# Cum te impaci cu forumul? : destul de bine,
# Link-ul cu orele jucate :https://www.gametracker.com/server_info/CS.WARFIELD.RO:27015/top_players/?query=vasika
# Cat timp pe zi jucati CS? :  de la virsta de 12 ani :D  ( 1 - 2 ore )
# Cum ati aflat despre server/comunitate sau cine ti-a recomandat (daca este cazul ) sa aplici? : de mult sunt aici. dar din pacate au fost niste pauze luate, de nevoie.

Edited by vasika

De la mine ai Contra!Am sa fiu foarte scurt. Nu imi place atitudinea ta pe server, vorbesti foarte urat nu spun ca suntem la Biserica dar totusi ti am atras atentia dar tu ai continuat.

5 minutes ago, Bubu25 said:

De la mine ai Contra!Am sa fiu foarte scurt. Nu imi place atitudinea ta pe server, vorbesti foarte urat nu spun ca suntem la Biserica dar totusi ti am atras atentia dar tu ai continuat.

stiu ca nu am voie sa comentez aici, dar personal pentru tine bubu, daca iam zis la unu " dute drq ", si tie personal ca este de 2 zile pe server, ":cu aer in piept" 

asta la tine ii limbaj foarte urit? mai gindestete bine oleaca. inainte de ati da parerea imi asa fel cum ai facuto tu.

6 minutes ago, vasika said:

Cat timp pe zi jucati CS? :  de la virsta de 12 ani :D 

Foc continuu?! Cred ca facturile de la curent sunt cu multe zerourii... 

8 minutes ago, vasika said:

# Steam :  Nu
# STEAM ID:  lozovanu_v

Ai steam sau nu?! Din ce stiu eu ai steam. 

Conditiile sunt indeplinite, dar seriozitatea ta inteleg ca e in pioneze... Parerea mea e ca sa lasi ceva timp sa treaca sa dovedesti ca poti fi stabil in ceea ce priveste prezenta ta pe server. Recunosc ca pe server nu am vazut sa intri in polemici, dar "trecutul neserios" te urmareste...  

P. S. Daca se hotaraste sa primesti o sansa, votul meu este pozitiv

!AcceptatA irosit cateva sanse,insa cred ca ar fi totusi bine sa-i mai acordam putina incredere si implicit inca o sansa,speram sa fie ok de data asta

Lasa-mi o parola in privat

!Tc

• Upvote 1
  • Silviu changed the title to [CS] Cerere admin [A]
  • WTFBubu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...