Jump to content

Unban WRATH

Recommended Posts

• Numele jucatorului banat : WRATH
  • STEAM-ID numeric :  STEAM_0:0:89292279
  • Internet Protocol ( IP ) : 82.76.139.99
  • Ora, data, harta : lupi
  • Motivul ban-ului : wall
  • Motivul pentru care
  • crezi ca ban-ul a fost acordat gresit : sunet, experienta
  • Numele adminului care te-a banat : lupi
  • Print Screen consola : https://imgur.com/a/Hfn7OaM
  • Alte precizari : -

🙃

• Haha 1
  • Sad 1
  • Downvote 1

'wall la buton' ; 'ascunde wall'. 😂

ultima faza din 02 pare suspecta, e din cauza ca a mai stat acolo inainte asa ca m-am uitat.

in rest totul e sunet/reactie, nici macar nu ies cu tinta pe ei, doar tintesc rpd cand ii vad.

• Haha 1
54 minutes ago, Gudmandr said:

in rest totul e sunet/reactie, nici macar nu ies cu tinta pe ei, doar tintesc rpd cand ii vad.

Tocmai aici e magia nu? Sa nu iesi cu tinta pe ei ca orice nepriceput ci sa stii mereu cand trebuie sa iesi cu tinta de altfel nu esti surprins niciodata, indiferent de pozitia sau timingul adversarului :). 

Contra unban si din partea mea. 

• Haha 1

n-are treaba, eu joc si cs si pe facebook intre timp cand mor, totu e experienta si relaxare. am jucat si 10 ore intr-o zi pe server, cine a jucat cu mn stie ca mor aiurea de multe ori cand nu sunt atent la joc.

raman iar cu ban 'pe pareri' dupa ce ca nu sunt servere cu jucatori.

faceti ce vreti, eu n-am wall am dat wg poze verificari de mi-i s-a acrit. din cauza ca netu merge prost rau aici tre sa mai apas peretii, sa dau prefire  sau sa joc mai miseleste ca daca ies pe bataie imi face aiurea acuratetea de la lag, imi sar gloantele in tavan. nici macar nu conteaza, totul e natural, instinctiv.  daca nu era dracia aia de esp cu verde, ai fi vazut ca pun tinta ori ca sa ies pe bataie in caz ca e acolo ori sa ma uit cu coltul ecranului in alta parte daca se vede ceva. pentru fiecare faza suspecta de wall in demo alea sunt 10 care arata ca nu am.

• Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...